Menu
Prekių krepšelis

Džiovinti gėlių žiedlapiai, žiedai

Džiovinti gėlių žiedlapiai, žiedai

Produkto kodas: 010720
Džiovinti levandų žiedai.Grynasis kiekis 20 g.Kilmės šalis Lenkija..
2.80€
Be PVM:2.31€
Brand: Vokietija Produkto kodas: 18133
Tikri džiovinti rožyčių žiedeliai. Žiedeliais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarons desertukus, eklerus, tortus. Rožyčių žiedeliais galite papuošti ir salotas, arba pasigaminti rožėm kvepiančios arbatosSudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 15 g.Kilmės šalis Vokietija..
4.50€
Be PVM:3.72€
Produkto kodas: 18140
Tikri džiovinti rožyčių žiedeliai. Žiedeliais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarunsus, eklerus, tortus. Rožyčių žiedeliais galite papuošti ir salotas, arba pasigaminti rožėm kvepiančios arbatos. Sudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 10 g.Kilmės šalis Vokietija..
4.50€
Be PVM:3.72€
Brand: Vokietija Produkto kodas: 18215
Tikri džiovinti rožyčių žiedeliai. Žiedeliais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarunsus, eklerus, tortus. Rožyčių žiedeliais galite papuošti ir salotas, arba pasigaminti rožėm kvepiančios arbatos. Sudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 10 g.Kilmės šalis Vokietija ..
4.50€
Be PVM:3.72€
Brand: Vokietija Produkto kodas: 18139
Tikri džiovinti rožyčių žiedeliai. Žiedeliais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarunsus, eklerus, tortus. Rožyčių žiedeliais galite papuošti ir salotas, arba pasidaryti rožių arbatos. Sudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 10 g.Kilmės šalis Vokietija..
4.50€
Be PVM:3.72€
Brand: Vokietija Produkto kodas: 18137
Tikri džiovinti mažų rožyčių žiedlapiai. Žiedlapiais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarons desertukus, eklerus, tortus. Žiedlapiais puoškite ne tik desertus, bet ir salotas. Arba pasigaminti rožėm kvepiančios arbatos.Sudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 5 g.Kilmės šalis Vok..
4.50€
Be PVM:3.72€
Brand: Vokietija Produkto kodas: 18134
Tikri džiovinti rožyčių žiedlapiai. Žiedlapiais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarunsus, eklerus, tortus. Lapeliais galite papuošti net ir salotas, arba pasigaminti rožėm kvepiančios arbatosSudėtis: Rožių žiedaiGrynasis kiekis: 10 g.Kilmės šalis Vokietija..
4.50€
Be PVM:3.72€
Produkto kodas: 18135
Tikri, džiovinti gėlių žiedlapiai. Žiedlapiais puoškite bet kokius savo desertus ledus, macarons desertus, eklerus, tortus. Lapeliais galite papuošti net ir salotas, arba pasigaminti gėlėm kvepiančios arbatosSudėtis: Rožių žiedlapiai, medetkų žiedlapiai, rugiagėlių žiedlapiai, dedešvos žiedai, ki..
3.95€
Be PVM:3.27€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo asmenine paskyra. Susipažinkite su mūsų taisyklėmis.