Menu
Prekių krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

Sąlygos ir taisyklės

Bendrosios sąlygos ir Taisyklės :

1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“), jas patvirtinus Pirkėjui (perkant prekes paspaudus mygtuką „Patvirtinti užsakymą“), yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimo nepriekaistingasdesertas.lt internetinėje  parduotuvėje susijusios nuostatos.

2. Pardavėjas MB ReBent nepriekaistingasdesertas.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles.

3. Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama internetinėje parduotuvėje nepriekaistingasdesertas.lt laikoma slaptai ir neviešinama.

4. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje  nepriekaistingasdesertas.lt šių Taisyklių nustatyta tvarka.

5. Pirkėjas gali pasinaudoti produktu, gaminiu  tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip jei ji  nebuvo naudojama.

6. Pirkėjas turi teisę grąžinti produktą ar prekę  ir atgauti visą sumokėtą sumą jei ji buvo sugadinta ne dėl Pirkėjo kaltės. Ir tai įrodant ne vėliau, kaip per 2 d.d. Pinigai Pirkėjui grąžinami ne vėliau, kaip per 14 darbo dienų. 

7. Pirkėjas turi teisę grąžinti ( ne maisto) prekę, ir susigrąžinti sumokėtus pinigus, jei prekė nebuvo išpakuota, ar kitaip nepažeista prekės pakuotė. Pinigai pirkėjui grąžinami, per 14 darbo dienų.

8. Maisto prekės nėra grąžinamos. 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo asmenine paskyra. Susipažinkite su mūsų taisyklėmis.