Menu
Prekių krepšelis

Dengimo masės

Dengimo masės

Citrinų skonio balta cukrinė masė 250 g
Išparduota
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: F20420
FunCakes balta cukrinė masė yra citrinų skonio. Masė skirta dengimui, bet pridėjus šiek tiek tylo miltelių, galima puikiai nulipdyti bet kokias figūrėles, gėlytes. Masę galima dažyti .Apvaliam tortui, kurio skersmuo 24 / 26 cm, jums reikia apytiksliai 500 gramų šios masės, kad desertas būtų visiška..
3.20€
Be PVM:2.65€
Produkto kodas: 10524
Masė yra labai elastinga ,todėl ją lengva kočioti ir su ja dirbti. Įmaišius į masę Tylo miltelių galima gaminti figūrėles.Puikiai tinka pradedantiesiems. Labai paprasta apdengti tortus ir išdirbti dekoracijas. Be to, masės skonis yra mažiau saldus.Atkreipkite dėmesį ,kad masės sudėtyje nėra jok..
3.40€
Be PVM:2.81€
Produkto kodas: 11164
Masė yra labai elastinga ,todėl ją lengva kočioti ir su ja dirbti. Įmaišius į masę tylo miltelių galima gaminti ir figūrėles.Puikiai tinka pradedantiesiems. Labai paprasta apdengti tortus ir išdirbti dekoracijas. Be to, masės skonis yra mažiau saldus.Atkreipkite dėmesį ,kad masės sudėtyje nėra jok..
3.40€
Be PVM:2.81€
Produkto kodas: 11167
Masė yra labai elastinga ,todėl ją lengva kočioti ir su ja dirbti. Įmaišius į masę Tylo miltelių galima gaminti figūrėles.Puikiai tinka pradedantiesiems. Labai paprasta apdengti tortus ir išdirbti dekoracijas. Be to, masės skonis yra mažiau saldus.Atkreipkite dėmesį ,kad masės sudėtyje nėra jok..
3.40€
Be PVM:2.81€
Produkto kodas: 18415
FunCakes cukrinė masė prigesinta turkio spalva. Masė skirta dengimui, bet pridėjus šiek tiek tylo miltelių, galima puikiai nulipdyti bet kokias figūrėles, gėlytes.Apvaliam tortui, kurio skersmuo 24 / 26 cm, jums reikia apytiksliai 500 gramų šios masės, kad desertas būtų visiškai uždengtas. ..
4.50€
Be PVM:3.72€
Cukrinė masė Juoda spalva
Išparduota
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: F20135
FunCakes cukrinė masė dengimui, figūrėlėms. Ryški balta spalva.Masė yra lygios elastingos tekstūros, todėl su ja labai lengva dirbti. Džiūna ne per greitai, netrūkinėjaĮ masę įmaišius šiek tiek tylo miltelių, iš jos pasigaminsite puikias figurėles.20 cm skersmens tortui uždengti Jums reikės 500 g..
2.90€
Be PVM:2.40€
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: 15679
FunCakes cukrinė masė kaštono ruda spalva. Masė skirta dengimui, bet pridėjus šiek tiek tylo miltelių, galima puikiai nulipdyti bet kokias figūrėles. Apvaliam tortui, kurio skersmuo 24 / 26 cm, jums reikia apytiksliai 500 gramų šios masės, kad desertas būtų visiškai uždengtas.  Prieš naudoj..
4.50€
Be PVM:3.72€
Produkto kodas: 18411
FunCakes cukrinė masė medaus auksinė spalva. Masė skirta dengimui, bet pridėjus šiek tiek tylo miltelių, galima puikiai nulipdyti bet kokias figūrėles, gėlytes.Apvaliam tortui, kurio skersmuo 24 / 26 cm, jums reikia apytiksliai 500 gramų šios masės, kad desertas būtų visiškai uždengtas.  Pr..
4.50€
Be PVM:3.72€
Produkto kodas: f20250
FunCakes cukrinė masė dengimui, figūrėlėms. Oranžinės spalvos.Masė yra lygios elastingos tekstūros, todėl su ja labai lengva dirbti. Džiūna ne per greitai, netrūkinėjaĮ masę įmaišius šiek tiek tylo miltelių, iš jos pasigaminsite puikias figurėles.20 cm skersmens tortui uždengti Jums reikės 500 g c..
4.50€
Be PVM:3.72€
Cukrinė masė Pastelinė alyvinė spalva
Išparduota
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: F20125
FunCakes cukrinė masė dengimui, figūrėlėms. Pastelinė žydra spalvaMasė yra lygios elastingos tekstūros, todėl su ja labai lengva dirbti. Džiūna ne per greitai, netrūkinėjaĮ masę įmaišius šiek tiek tylo miltelių, iš jos pasigaminsite puikias figurėles. 20 cm skersmens tortui uždengti Jums reikės 5..
3.90€
Be PVM:3.22€
Cukrinė masė Pastelinė rožinė spalva
Išparduota
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: F20110
FunCakes cukrinė masė dengimui, figūrėlėms. Pastelinė rožinė spalva.Masė yra lygios elastingos tekstūros, todėl su ja labai lengva dirbti. Džiūna ne per greitai, netrūkinėjaŠi masė taip pat tinka ir figūrėlėms gaminti.20 cm skersmens tortui uždengti Jums reikės 500 g cukrinės masės.Sudėtis: cukru..
2.80€
Be PVM:2.31€
Brand: Funcakes, Nyderlandų Karalystė Produkto kodas: F20225
FunCakes cukrinė masė dengimui, figūrėlėms. Masė yra lygios elastingos tekstūros, todėl su ja labai lengva dirbti. Džiūna ne per greitai, netrūkinėjaĮ masę įmaišius šiek tiek tylo miltelių, iš jos pasigaminsite puikias figurėles.20 cm skersmens tortui uždengti Jums reikės 500 g cukrinės masė..
4.50€
Be PVM:3.72€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo asmenine paskyra. Susipažinkite su mūsų taisyklėmis.